בית אבות לכלבים

בית אבות לכלבים

כלביון – בית אבות לכלבים כולל 52 חדרים מרווחים עם תאי שינה מרוצים קרמיקה לכל כלב, דרגש מיטה ושמיכה לכל כלב, כלי מים ואוכל נירוסטה וחצר ענקית משותפת.

התקשרו אלינו לטלפון 054-7941741 – גדעון – ובואו לבקר אותנו – מחכים לכם ולכלבכם.הכלבים יוצאים לחצר בקבוצות שלוש פעמים ביום, לפרקי זמן ארוכים, בעת יציאה לחצר הכלבים משחקים בינהם ועם המטפלים, רצים משתוללים ממש כיף, הזכרים מופרדים על מנת למנוע חיכוכים ומריבות ביניהם ובנוסף ישנה הפרדה בין כלבים שלא מסתדרים והם יוצאים בקבוצות שונות למשחקים.
כל כלב מקבל תא לינה משלו כולל כל מה שכבר נאמר, אך אנו ממלצים אם יש אפשרות להלין 2 כלבים ביחד ( גם לא יותר מ-2) , על מנת שלכלב לא יהיה משעמם וכך יש לו אפשרות משחק במשך כל היום, לעיתים ניתן להלין כלב עם בן/בת זוג איתו הגיע מהבית ולעיתים ניתן למצאו שידוך במקום, כל זאת כמובן בתנאי שאתם מעוניינים בחברה לכלבכם האהוב.

מה מיוחד אצלנו.
•    ניתן להוסיף חימום בתאים לפי הצורך בימים קרים לכלבים שסובלים מקור.
•    תזונת הכלבים הינה כפי שהם רגילים בבית.
•    לכל כלב יש כרטיס אישי בו נרשם המידע אודותיו, כגון הרגלי תזונתו, התנהגותו, בעיות רפואיות וכדומה.
•    צוות כלביון המנוסה מעניק לכל כלב אהבה וטיפול מסור, כך שירגיש ממש כמו בבית.
•    לנוחותכם, כלביון מציע שירות העברת הכלב מביתכם אל האתר, מומלץ רק ללקוחות קבועים, בפעם הראשונה מומלץ להגיע לכלביון לביקור עם כלבכם, להיכרות אישית עם הבעלים – גדעון, ועם המטפל – רמי, וגם כדי שהכלב יכיר את המקום, כך בפעם הבאה שהוא יגיע הוא ירגיש יותר בנוח.

כלביון בית אבות לכלבים ממוקדם במושב בני ציון – באווירה כפרית ונעימה, בכלביון ישנה גם בריכת דגים וחוות סוסים כתחביב בלבד, כבר כאשר מגיעים לכלביון מרגישים את הרוגע והאווירה הנעימה, המקום המושלם  בשביל הכלב שלכם.

התקשרו אלינו לטלפון 054-7941741 – גדעון – ובואו לבקר אותנו – מחכים לכם ולכלבכם.


תא כלב מרוצף קרמיקה עם כלי אוכל מנירוסטה

תא כלב עם דרגש

פנסיון כלבים כלביון - תמונות החצרחצר מרווחת למשחקים
מבט על לתא הכלב