המלצות

לירון ( תל מונד – 06/2014 )

לרמי ולגדעון תודה רבה על העזרה וההכוונה, אתם אנשים מקסימים שבאמת מבינים בכלבים לימדתם אותי המון ואני מודה לכם על כך, אתם ישרים ואמיתים, מעריך אתכם על כך, תודה.

איתי ( ראש העין – 03/2014 )

שמתי את הכלב בכלביון למשך 10 ימים, הכלב חזר מאושר ונקי אחרי מקלחת, המחיר היה טוב, המקום מקסים היחס מצויין, מה צריך יותר מזה, מומלץ בחום.

אלעד ( כפר סבא – 01/2014 )

יש לי 2 כלבי האסקי, לא מפונקים כלבים טובים וחזקים, כלביון זה בדיוק המקום שחיפשתי בו הכלבם יכולים להוציא את המרץ כמו שהם אוהבים, לשחק ולרוץ, הדבר הראשון ששאלתי את גדעון אם יש מקום לרוץ לכלבים, כשהוא אמר לי שהכלביה על 2 דונם ידעתי שזה בדיוק המקום לכלבים שלי, בנוסף ברצוני לציין כי בפגישה עם גדעון הכרתי בן אדם שמבין בחיות ואוהב חיות ועל כן המלצתי.

ניר ( ראש העין – 01/2014 )

פעם ראשונה שאני משאיר את הכלב בשמירה בפנסיון ולא אצל חברים, תמיד היה לי את החשש הזה שזה יעלה לי מלא כסף או שלא יתייחסו אל דקסטר ( הכלב ) כמו שצריך, גיליתי מקום עם אנשים מקסימים ומחירים סבירים ביותר, והכל מקבל לא פחות מאשר בבית, תודה לגדעון ורמי ממני ומדקסטר.

יפית ( רעננה – 12/2013 )

פעם בשנה אני יוצאת לחופשת חג המולד אצל משפחה בארה"ב, בכל פעם מחדש אני מחפש פנסיון לכלבה שלי, כשהגתי לכלביון ראיתי פנסיון כלבים ענק, אנשים מקצועיים מאוד והייתי שקטה כל החופשה כי ידעתי שהכלבה שלי בידים טובות, תודה לגדעון מעתה אני מבטיחה לא לחפש יותר …

האם הייתם מתפשרים ולוקחים כמעט רופא ולא רופא?
האם הייתם מתפשרים ולוקחים כמעט עורך דין ולא עורך דין?
אז למה לכלב שלכם אתם לוקחים מישהו שכמעט מבין מכלבים?
כלביון – אנשים שמבינים בכלבים – משנת 1989 –
הפנסיון משתרע על שטח של 2000 מ"ר