מלון לכלבים

כלביון הינו פנסיון לכלבים ברמה אחרת – הפנסיון כולל 2 מתחמים שונים של תאים לכלבים, כל מתחם כולל 26 תאי שינה מרוצפים קרמיקה, רמפה מעץ וכרית / מיטה, כמו כן לכל מתחם חצר משותפת בה הכלבים יוצאים לשחק פעמיים – שלוש ביום בקבוצות, כאשר אנחנו מחלקים את הכלבים לכ-3 קבוצות וכל פעם קבוצה אחרת יוצאת לשחק בחצר.

כל כלב מקבל תא נפרד הכולל, רמפה מעץ, כרית / מיטה, כלי למים וכלי נוסף לאוכל, חימום בחורף ( כן בבית מלון כמו בבית מלון גם הכלב שלכם יקבל חימום אישי )אם הכלב שלכם רגיל לחברה או שיש לכם 2 כלבים נוכל להלין אותם בתא אחד ( גדול ) לצורך חברה בלבד.

כאשר כלב מגיע לפנסיון אנו פותחים לו כרטיס, בכרטיס הכלב יצויין, שם הכלב, גזע וכדומה אך פרטים נוספים כגון: סוג אוכל מיוחד אם נדרש, אלרגיות או מחלות אם קיימים, והערות מיוחדות – לעיתים יש כלבים שדרושים יחס מיוחד, בבית מלון לכלבים כל כלב יקבל את היחס הדרוש בשבילו.

צוות העובדים בכלביון כולל אנשים אשר אהבה לחיות בכלל ולכלבים בפרט היא דרך חיים ולא רק עבודה, במקום קיים גם מרפאה וטרינרית, אורוות סוסים ובריכת דגי נוי כתחביב בלבד.

בתמונות תוכלו להתרשם ממתחם הפנסיון, מהמרפאה הוטרינרית, ומהאווירה במקום, כלביון – בית מלון לכלבים, המקום הכי טוב לכלב שלך, לפרטים נוספים או לקביעת ביקור התקשרו אלינו בטלפון 054-794-1741 (גדעון).

יצאת לחופשה? גם לכלב שלך מגיע חופשה שלח אותו לחופשה הטובה ביותר עבורו, כלביון.

 

בית מלון לכלבים

בית מלון לכלביםמבט על מתחם החדרים ותאי הלינהIMG_2795
האווירה במקום – כפרי, שקט ורגוע.

מבט על המרפאה הוטרינרית מבפניםIMG_2807