איך בודקים פנסיון כלבים

קודם כל לספקנים מבינכם, ולאלה שחושבים למה שאמא שלי לא תבוא להוציא את צוצו, זה ממש לא אותו דבר, וזה בכלל לא חייב להיות יקר, התקשרו אלינו לטלפון : 054-7941741 לפרטים נוספים.

נוסעים לחופשה בארץ או בחו"ל, האחות או האמא באה פעמים שלוש ביום להוציא את הכלב לטיול ולתת לו אוכל? נו באמת …. זה ממש לא לעניין, זה ממש לא מספיק לצוצו, מה הוא בכלא? 2 יציאות לטיול של 15 דק' ביום?

יוצאים לחופשה גם לצוצו מגיע להינות, אנו מאמינים שכשהכלב מגיע לפנסיון כלבים זה לא רק דוגיסיטר, זה לא רק שיהיה מי שיתן לו אוכל ומים, כשכלב מגיע לכלביון הוא בחופשה, אצלנו הכלב מקבל שלוש יציאות לחצר כל יום בהן  משחק עם חברים ( כלבים ובני אדם ), רץ משתולל מקבל חום ואהבה.

המלצות איך בודקים פנסיון:

1.הכי הכי חשוב והכי טריוויאלי זה להגיע פיזית לפנסיון ( לפחות בפעם הראשונה ), כבר שמעתי על אנשים ששלחו את הכלבים שלהם לפנסיון כלבים בלי שהיו שם אף פעם, בלי שפגשו את המטפל ואת הבעלים, ככה, בא בחור שאוסף את הכלב . האם הייתם שולחים את הילדים שלכם לגן ילדים בלי לבקר בגן קודם ובלי להכיר את הגננת? אז לפני שאתם שולחים את הכלב שלכם לפנסיון כלבים בקרו בפנסיון ואף מומלץ להגיע עם הכלב לפנסיון.

2. תזונה – תזונה היא דבר שמאוד חשוב לכלבים, אוכל שאינו מזין יכול לגרום לכלב ירידה באיכות הבריאות בקלות, בנוסף יש להקפיד שהכלב לא אלרגי לאוכל שהוא מקבל, לא להתבייש, לבקש מהמטפל לבדוק את הכלב בכל פעם אחרי האוכל – לראות שהכלב אוכל ושהוא לא מפתח אלרגיה, כלבים לפעמים מתגרדים אחרי אוכל שלא מתאים להם זה יכול להיות התחלה של אלרגיה.

3. שמש – טוב אז היום שבתים פרטיים הופכים לפנסיון לכלבים אנו עדים לתופעה שאנשים הולכים לעבוד ובמשך היום סוגרים את החלונות והתריסים והכלב שלכם יושב ומחכה לאדון שיחזור מהעבודה, אז ככה, כפי שכבר אמרנו הכלב שלכם לא בכלא וגם לו מגיעה חופשה, קחו אותו לפנסיון כלבים שיהיה לו שמש, אור, יחד עם זאת כמובן שחייבים  להיות מקומות של צל שהכלב יוכל  לשבת בהם.

4. תא לינה – בדקו את תאי הלינה, בדקו על מה ישן הכלב שלכם, יש לו שמיכה? מיטה ? חימום בחורף? חשוב מאוד להקפיד שיהיה לו גם נוח וגם חם, במיוחד כמובן בימי החורף.

5. ידע בסיסי – הקפידו לשאול ולבדוק שהמטפל שלוקח את כלבכם שולט בקצת ידע בסיסי, אל תשאירו את הכלבים אצל ילדים או אנשים שמעוניינים להרוויח כמה שקלים על הגב של הכלב שלכם, אדם מיומן יודע לזהות שהכלב במצוקה (כגון שעלת כלבים) ולתת טיפול מתאים גם אם זה אומר לקחת את הכלב לוטרינר ( בכלביון ישנה מרפאה וטרינרית )

6. פינוקים – בכלביון תוכלו להוסיף לכלבכם   חימום, תוכלו להוסיף צעצוע ( במקום יש צעצועים לכלבים לבחירה – בתשלום סימלי נוסף ), תוכלו לקבל שירות אילוף בזמן שהכלב נמצא בפנסיון, שירות רחיצה ( בתשלום סמלי ) ועוד.

7. אחרון חביב – כי הוא חשוב אבל הכי פחות – לבדוק את המחיר, תשלום עבור שהות של יום אחד עד 10 ימים – 70 ₪ ליום, תשלום עבור שהות של 11-21 ימים – 60 ₪ ליום, תשלום עבור שהות של 21 ימים והלאה – 50 ₪ ליום.

ולסיום בנימה אישית – אל תחשבו על זה אפילו – לא לוקחים את הכלב איתנו לחופשה ( של יותר מיום ) , אם אנחנו יוצאים לגולן לצימרים, ומשאירים את הכלב בחדר כאשר אנחנו יוצאים לבריכה, וכאשר אנחנו יוצאים למסעדה וכו וכו וכו, והכלב במקום שהוא לא מכיר, תאמינו לי שהכלב שלכם סובל, יוצאים לחופשה? שלחו גם את הכלב שלכם לחופשה בכלביון, התקשרו אלינו לטלפון : 054-7941741 לפרטים נוספים.

יש כלבים שאוהבים שעושים להם נעיםיש כלבים שאוהבים שעושים להם נעים
יש כלבים שפשוט רוצים כל הזמן ידים
ויש כלבים שפשוט רוצים כל הזמן ידים

רמי משחק עם הכלבים
רמי משחק עם הכלבים – איזה אהבה …שעת כושר - הכלבים יוצאים לחצר
שעת כושר – הכלבים יוצאים לחצרמבט על חצר הכלביה
מבט על חצר הכלביה